Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša)

26,60 

Katalógové číslo: 5024576010008 Kategórií:
Výrobca: Wray & Nephew

Popis

Wray & Nephew je svetovo najpredávanejší Overproof rum. V Jamajke Wray & Nephew je neoddeliteľnou súčasťou kultúry, tradície a každodenného života. Neodmysliteľná súčasť všetkých dobrých koktejlov kde treba biely rum. Je vynikajúcim základom pre kokteily.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša) je 26.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024576010008.

Produkt Wray & Nephew Overproof 63% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Mhoba Pot Stilled High Ester, Neisson Le Rhum Bio Par Neisson, Neisson Le Rhum Par Neisson, Bacardi Carta Blanca 37,5% 0,7l (holá fľaša)