Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša)

27,05 

Katalógové číslo: 5024576190106 Kategória:

Popis

Je zmes 20 rôznych rumov rôzneho veku, z ktorých najmladší má 8 rokov a zrel v použitých sudoch na whisky Jack Daniels. Tento rum sa vyrába v jamajskom údolí Nassau na statku Appleton Estate z miestnej cukrovej trstiny a vody filtrovanej vápencom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša) je 27.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024576190106.

Produkt Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša), Dos Maderas PX 5YO + 5YO 40% 0,7l (tuba), 1731 Barbados 8 Y.O., GIFT, The Demon’s Share