Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša)

25,90 

Katalógové číslo: 7441001111440 Kategória:

Popis

Ron Centenario Conmemorativo je vynikajúci trstinový rum vyrábaný v obmedzenom množstve z tých najlepších surovín zrejúci vo vybraných dubových sudoch po dobu viac ako 8 rokov, ktoré boli predtým použité pre zrenie whisky a brandy. Dlhoročným zrením v týchto sudoch rum získava intenzívnu jantárovú farbu s nádychom dymu a príchuťou vanilky. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša) je 25.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7441001111440.

Produkt Ron Centenario Conemorativo 9YO 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Lazy Dodo 40% 0,7l (tuba), Mhoba Select Release White Rum, Six Saints, GIFT, The Demon’s Share El Oro del Diablo Magnum