Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

289,95 

Katalógové číslo: 9120013510080 Kategória:

Popis

Hruška Williams – Baza čierna
„Hollermandl“ je tradičné tirolské jedlo z varených plodov čiernej bazy a nakrájanej hrušky, ktoré sa často podáva ako príloha k dezertom.

Toto „Hollermandl“ je cenné ovocné brandy cuvée z jemných a ovocných hrušiek Williams a plodov čiernej bazy plnej chuti. Plody sa pestujú v slnečných oblastiach západného Štajerska a Dolného Rakúska a zbierajú sa iba vtedy, keď sú úplne zrelé. Po zbere sú plody kvasené a destilované oddelene. Až potom spoja vzácne rezy podľa tajného rodinného receptu, aby vytvorili toto jedinečné cuvée. Kombinácia zrelých hrušiek a tmavých bobúľ, ktoré sa nechávajú dozrievať mnoho rokov, prináša prírodnú ovocnú pálenku s komplexnými, ale pritom ovocnými a jemnými chuťami.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 289.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9120013510080.

Produkt Rochelt Hollermandl 2008 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Martenz Malinovice Silver 2020 40% 0,5L (čistá fľaša), Koniferum Borovička v dreve, Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša), Marsen Slivovica 52% 0,5L (čistá fľaša)