Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT

68,90 

Katalógové číslo: 3328731102136 Kategória:
Výrobca: HSE RHUM

Popis

Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT

Cena za Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT je 68.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3328731102136.

Produkt Rhum Tres Vieux HSE Port Cask Finish, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rammstein Rum MAXI, GIFT, El Dorado 21YO 43% 0,7l (tuba), Worthy Park Quatre Vins 2013 MINI by Dramroom, Diplomatico Planas 47% 0,7L (holá fľaša)