Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT

139,60 

Katalógové číslo: 5060188989622 Kategórií:
Výrobca: BLACK TOT

Popis

Black Tot Master Blender's Reserve, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT

Cena za Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT je 139.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060188989622.

Produkt Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Diplomatico Reserva Exclusiva Kniha 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Deadhead 6 Y.O., MINI, The Colours of Rum Edition No. 3, Jamaica Clarendon 1996, GIFT, Espero Liquer Creole Coffee & Rum 40% 0.7L (tuba)