Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón)

61,15 

Katalógové číslo: 3329069990075 Kategórie: ,
Výrobca: J.M Rhum

Popis

Rhum J.M XO dozrieva v opätovne pálených bourbonových sudoch. Jeho elegantný medený tón je predchodcom božskej chuti rumu. Má bohatý buket opečeného orechu, citrónu a šalvie, ktorý dopĺňa sladký koláč ako aj chuť manga a granátového jablka. Predtým cítite ešte biele korenie, škoricu a muškátový orech.

Ocenenia:
Concours Mondial de Bruxelles 2012 : Médaille d’Or
Concours Mondial de Bruxelles 2011 : Médaille d’Or
Salon de l’Agriculture 2011 – Paris : Médaille d’Argent

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón)

Cena za Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón) je 61.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3329069990075.

Produkt Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Mount Gay 1703 Master Select, GIFT, Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón), Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša), Bacoo 7YO RUM 40% 0.7L (darčekové balenie s pohárom)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Zacapa Edicion Negra 43% 0,7l (tuba), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7l (kartón)