Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

291,20 

Katalógové číslo: 7401005009754 Kategória: , ,

Popis

Luxusný, komplexný a ultra prémiový rum, ktorý pochádza z dielne majstra blendera Lorena Vasqueza. Má komplexnú, elegantnú, teplú vôňu s vyváženými tónmi vanilky, čokolády, sušeného ovocia, dreva, muškátového orieška, banánov, ananásu a karamelizovaných pražených mandlí. Chuť je plná a jemne hodvábna s tónmi citrusov a karamelu. Záver je exotický, sladký, dlhý a pozoruhodne mäkký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 291.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7401005009754.

Produkt Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón), Santiago de Cuba 12YO 40% 0,7l (kartón), Santiago de Cuba 25YO Extra Anejo 40% 0,7L (kartón), Sang Som Superior 40% 0,7L (kartón)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: The Real McCoy 10YO Virgin Oak 46% 0,7L (holá fľaša), Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón), Cubaney Tesoro Solera 25 38% 0,7L (kartón), Canero Reserva Especial 12 YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Zacapa rum - Zacapa rum je exkluzívny alkohol, ktorý sa vyrába na Guatemale už viac ako 40 rokov. Tento rum sa vyznačuje sladkou a jemnou chuťou s tónmi vanilky, karamelu a ovocia. Jeho vysoká kvalita spočíva v tom, že sa vyrába z najlepších cukrových trstín, ktoré sa pestujú na slnečných svahoch na výškach… Podobné produkty: Zacapa Edicion Negra 43% 0,7l (tuba), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7l (kartón), Mini Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,05 (holá fľaša), Zacapa Reserva Limitada 2015 45% 0,7l (tuba)