Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 4250699810510 Kategória:

Popis

Originálne Rammstein vodka! Vodka vyrobená v Berlíne, pre nemeckú skupinu Rammstein, z ktorých každá je v nóbl, ručne vyrábané sklenenej fľaši .Fľaša a jej vonkajší obal sú v modernom dizajne Rammstein. Vodka je dodávaná vo fľašiach 0,7l a je nazývaná „Feuer und Wasser“, čo znamená v preklade „oheň a voda“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4250699810510.

Produkt Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Roberto Cavalli Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Beluga Noble 40% 3L (kartón), Absolut 40% 0,7l (holá fľaša), Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón)