Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

13,90 

Katalógové číslo: 8588005128926 Kategória:

Popis


Rodinná firma Karloff sa zaoberá predajom prémiových produktov v alkoholovom odvetví už od roku 2002. Výhradným dodávateľom produktov je spoločnosť Tatranská Likérka so sídlom v Kežmarku, ktorá vyrába svoje produkty výlučne z prírodných surovín od vybraných domácich a zahraničných dodávateľov.

Czechoslovakia Vodka stelesňuje bratstvo dvoch národov, ktoré sa v mysliach ľudí nikdy nerozišli. Vždy, keď ju otvoríte, spomeňte si na krajinu, kde sú všetci ľudia bratia a kde im bolo lepšie spolu, tak ako najčistejšej tatranskej vode a najjemnejšiemu kojetínskemu liehu.
Vodka je vytvorená z velejemného kojetinského liehu a čistej tatranskej vody. Výnimočnosť Czechoslovakia Vodky je v jej viacstupňovej filtrácii. Prechádza špeciálnymi filtrami aktívneho uhlia, striebra a platiny, cez filter Aqvadisk a cez kameň šungit. Celý tento proces jej dodáva iskrivú čistotu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) je 13.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588005128926.

Produkt Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Imperial Collection Faberge Pearl 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Russian Standard Platinum 40% 1,0L (holá fľaša), Red Army Samopal 40% 1,0L + Granát 40% 0,2L (set), Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi)