Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba)

39,35 

Katalógové číslo: 5712718000764 Kategória:
Výrobca: 1423 Aps

Popis


 
Rammstein RUM je dokonalé priateľstvo medzi Jamajkou, Trinidadom a Guyanou. Kombináciou tradičného rumu Pot Still Rum a klasického rumu Column Still Rum nájdete perfektne vyváženú zmes silného „nosa“ a hladkého „jazyka“. Unikátna zmes rumov, ktoré zrejú až 12 rokov a prenesú vašu fantáziu na piesočné pláže Karibiku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba)

Cena za Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba) je 39.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718000764.

Produkt Rammstein Rum 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Captain Morgan White 37,5% 0,7L (holá fľaša), Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT, Hampden Rum Fire MINI by Dramroom, Plantation Original Dark 40% 0,7L (holá fľaša)