R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša)

11,40 

Katalógové číslo: 8594000873518 Kategória:

Popis

Výroba borovičky má vo Vizoviciach stovky rokov trvajúcu tradíciu a je tiež neodmysliteľne spojená s históriou páleníctva vo Vizoviciach a osobami Karla Singera a Zikmunda Jelínka. Tradičný výrobný postup zachovávajúci prieťahovú destiláciu ako základ výroby borovičky sa v nezmenenej podobe používa dodnes. Modernizovali sa len technológie, ktoré prispievajú k tomu, že borievkový destilát je ešte jemnejší a čistejší než predtým, stále si však zachováva svoju charakteristickú drsnú podstatu.

Názov produktu, Slovácká borovička, možno prekvapí ­­– vyrába ju predsa tradičný valašský výrobca. Vznikol v čase exportných úspechov Rudolfa Jelínka v USA. Na tamojšom trhu bola v tridsiatych rokoch minulého storočia veľmi populárna a úspešná slovenská borovička. Rudolf Jelínek hľadal cesty, ako vytvoriť konkurenciu tomuto produktu, a tak vymyslel názov Slovácká borovička, čo bolo v anglicky hovoriacich krajinách prakticky neodlíšiteľné od slovenskej borovičky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša) je 11.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594000873518.

Produkt R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Bache Gabrielsen American Oak Cognac 40% 0,7L (holá fľaša), Foursquare Spiced 37.5% 0.7L (holá fľaša), Courvoisier VS 40% 0,7L, Spišská Borovička 40% 0,7l (holá fľaša)