R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

28,70 

Katalógové číslo: 8595198855003 Kategória:

Popis

Číry destilát vyznačujúci sa sladkou vôňou marhúľ s ľahkým podtónom kôstok a jemnou ovocnou chuťou, vďaka ktorej si ju obľúbia aj dámy. Tradícia páleníctva vo Vizoviciach siaha až do 16. storočia. Dominantné boli samozrejme slivky a z nich vyrábaná slivovica, už v 19. storočí sa však niekoľko vizovických páleníc zaoberalo aj výrobou marhuľovice, pretože marhuliam sa na južnej Morave darí od nepamäti. Spoločnosť Rudolf Jelínek tak nadväzuje na dlhoročné tradície a výrobné postupy, ktoré sú spolu s najmodernejšími technológiami zárukou tej najvyššej kvality. Marhuľovicu vyrábajú trojstupňovou destiláciou z vyzretého marhuľového kvasu, v ktorom sú po celý čas zretia prítomné kôstky, ktoré dodávajú destilátu charakteristickú chuť triesloviny. Celý proces výroby je zakončený najmenej jednoročným zretím, v priebehu ktorého dochádza k zjednoteniu vône a chuti destilátu.

Ak chcete dosiahnuť maximálne rozvinutie chuti a arómy marhuľovice, odporúčajú ju podávať pri izbovej teplote, pretože jedine tak úplne oceníte jej kvality.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 28.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198855003.

Produkt R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Pére Magloire VSOP 40% 0,7l (holá fľaša), Frndžalica Pacho Matrtaj 50% 0,7L (kartón), R. Jelínek Slivovice 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta), Goral Malinovica, GIFT