Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT

79,90 

Katalógové číslo: 3460410533425 Kategórií:
Výrobca: PLANTATION

Popis

Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT

Cena za Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT je 79.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3460410533425.

Produkt Plantation Single Vintage Fiji 2009, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Patridom XO Cask, GIFT, Carúpano Reserva Especial 6 Rum, Santisima Trinidad 7 Y.O., Diplomatico Planas 47% 0,7L (holá fľaša)