Plantation Experience 6 x 0,1L (set)

50,75 

Katalógové číslo: 3460410531292 Kategórie: ,
Výrobca: Maison Ferrand

Popis

Alexandre Gabriel, vášnivý, zvedavý s vycibreným vkusom pre krásu, je neúnavným podnikateľom pri hľadaní dokonalosti.
Remeselný podnikateľ dodáva najlepší produkt implementáciou najpokročilejších a najpresnejších výrobných metód. Vie, že vynikajúci rum, je predovšetkým silná emócia, o ktorú sa treba podeliť. Alexandre Gabriel aplikuje na svoj rum disciplínu a vášeň starodávnych remeselníkov.

V 90. rokoch Alexandre Gabriel cestoval po Karibiku a hľadal najlepšie rumy v regióne.
Rodí sa plantáž: remeselná škála rumov z veľkých terás tropov. O pätnásť rokov špecializovanej neskôr, v roku 2012, je Alexandre ocenený ako rum master blender na súťaži Golden Rum Barrel Awards a americkým liehovarníckym inštitútom bol označený za Distiller of the Year.

Darčekový set Plantation Experience obsahuje 6 fľaštičiek o objeme 0,1l.

V tomto balení nájdete rumy:

Plantation 3 Stars White 41,2% 0,1l

Plantation Original Dark 40% 0,1l

Plantation Barbados Grande Reserve 40% 0,1l

Plantation Gran Anejo 42% 0,1l

Plantation Xaymaca Special Dry 43% 0,1l

Plantation Barbados Extra Old. 20YO 40% 0,1l

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plantation Experience 6 x 0,1L (set)

Cena za Plantation Experience 6 x 0,1L (set) je 50.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plantation Experience 6 x 0,1L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plantation Experience 6 x 0,1L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3460410531292.

Produkt Plantation Experience 6 x 0,1L (set) nájdete v kategórii

Plantation rum - Plantation rum je exkluzívny alkohol s bohatou históriou a vynikajúcim chuťovým profilom. Táto rumová značka pochádza z Karibiku, kde sa vyrába z najkvalitnejších cukrových tŕstí. Plantation rum sa vyznačuje jemnosťou, sladkou arómou a nádhernou farbou. Je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí si radi užívajú luxusné chvíle a chcú si vychutnať… Podobné produkty: Plantation Barbados Grande Reserve 40% 0,7L (holá fľaša), Plantation Original Dark 40% 0,7L (holá fľaša), Plantation Black Cask Barbados & Jamajka 40% 0,7L (holá fľaša), Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Ron Centenario 20 Fundation Solera Reserva Especial 40% 0,7l (tuba), Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)