Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

451,10 

Katalógové číslo: 3219820006322 Kategória:
Výrobca: Martell & Co.

Popis

Koňak pomenovaný po historickom Château de Chanteloup, ktorý sa nachádza neďaleko oblasti Cognac vo Francúzsku – je dušou ,,Maison Martell“. Preto milovníkov koňaku ,,zavedie“ priamo do srdca domu.

Unikátny skvost stelesňujúci dedičstvo ,,savoir-faire“ prenášané cez deväť generácií – umenie, ktoré sa odovzdáva z jedného pivničného majstra na druhého. Ako tvrdí ,,Martell’s Cellar Master“ Christophe Valtaud (hlavný pivničný majster v Martell): ,,Tak ako dnes miešam eaux-de-vie, o ktoré sa starali moji predchodcovia, tak sa aj starám o eaux-de-vie, ktoré budú miešať moji nástupcovia.“ Dnes je Martell Chanteloup XXO v jeho rukách. Mieša ho z až 450 veľmi starých ,,eaux-de-vie“ zo štyroch najprestížnejších koňakových ,,crus“ – a tie prepája do dokonalej harmónie.

Je to bezprecedentná kombinácia bohatosti a komplexnosti. Koňak krásnej sýtej jantárovej farby s trblietkavými odleskami. Svieža vôňa medu, viniča, broskyne a marhule sa postupne rozvinie o arómy fíg s dotykom mandlí a vlašských orechov. Intenzívne ovocné arómy prevládajúce uprostred chuti dodávajú pocit rovnováhy, sily a elegancie, ktorá pokračuje do pozoruhodne dlhého záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 451.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3219820006322.

Produkt Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Invincible Jade Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,7L (kartón), Mini Camus VSOP Elegance 40% 0,05l (holá fľaša), Hardy Legend 1863 40% 0,7l (kartón)