Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón)

52,00 

Katalógové číslo: 3181250113119 Kategória:

Popis

Od roku 1821 odráža Calvados Père Magloire cieľ vyrábať vysoko kvalitné Calvados a Calvados Pays d’Auge s jemnou rovnováhou medzi autenticitou a zdokonaľovaním.

Príbeh nášho Calvadosu sa začína v sadoch Pays d’Auge Norman. Krajina obdarená všetkými milosťami matky prírody. Tento región ťaží z mierneho podnebia pochádzajúceho z horúcich prúdov Golfského prúdu a oceánskych vetrov. Kraľuje jabloň a jej sto rôznych odrôd. Darí sa im vďaka podnebiu a miestnym pôdam z kremičitej hliny a vápencového podložia, nie príliš vlhkému ani príliš suchému.

Od novembra do marca náš hlavný liehovarník „rodí“ eau-de-vie v našej pálenici Sainte-Foy-de-Montgomery. Jeho úloha je zásadná, pretože v nasledujúcich rokoch bude charakter nášho calvadosu závisieť od jeho úsudku. V spoločnosti Père Magloire sa tajomstvá znalostí a výroby prenášajú z generácie na generáciu liehovarníkov. Maison Père Magloire zvládol jednoduchú aj dvojitú destiláciu.

Pri jednej destilácii sa jablčný mušt zahrieva v destilačných kolónach, aby sa zmenil na pary. Tieto sa potom rýchlo ochladia, aby sa získali iba „srdcia“. Tento proces dodáva eau-de-vie intenzívnu a silnú chuť pochádzajúcu z jeho pôvodu: jablka.

Pri dvojitej destilácii je destilovaný mušt fermentovaný dlhšie ako mušt používaný pri jednej destilácii. Potom sa zohreje v tradičných destilačných prístrojoch a potom sa dvakrát destiluje. Calvados, ktorý získame týmto spôsobom, má charakteristickú bohatú a širokú aromatickú zložitosť a peknú dĺžku podnebia. Osvojenie si destilácie je kľúčovým procesom, ktorý dáva Père Magloire calvados ich rozhodujúcu ovocnosť.

Výnimočný kalvados, zrodený z vášne mužov, a času. Posledným krokom tradičného procesu je dozrievanie v dubových sudoch, ktoré vyžaduje odbornosť, starostlivosť a trpezlivosť. Náš pivničný majster, veľký majster alchymista, dolaďuje farbu, zložitosť a guľatosť kalvadosu. Očakáva intímne a trvalé interakcie medzi vzduchom, dubom a eau-de-vie.

Naše calvados zrejú v nových dubových sudoch, aby im poskytli viac arómy podobné vanilke, a v starších sudoch kvôli dlhšiemu vyzretiu, počas ktorého sú intenzívnejšie a zložitejšie a získavajú vynikajúce aromatické bohatstvo. Neustále hľadáme inovácie a boli sme prví (a dnes jediní), ktorí do procesu starnutia pridali sudy z normanského dubu. Náš pivničný majster rok čo rok zachováva symbolické cuvée z Père Magloire.

Père Magloire XO Calvados Pays d’Auge
Vyznačuje sa dokonalou rovnováhou medzi ovocnosťou jablka a arómami, ktoré prináša viac ako 9 rokov zrenia v storočných dubových sudoch. Dvojitá destilácia poskytuje aromatickú zložitosť a výnimočne dlhý záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón)

Cena za Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón) je 52 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3181250113119.

Produkt Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Szicsek Prémium pálinka z Malín 44% 0,5L (holá fľaša), R. Jelínek Slivovice 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta), Shake The Pear Záhradná Zmes, Cles des Ducs Trilogie v dreve 42,4% 0,7L (darčekové balenie kazeta)