Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT

39,70 

Katalógové číslo: 3297364070023 Kategória:

Popis

Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT

Cena za Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT je 39.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3297364070023.

Produkt Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Melónovica Traditional, Marsen Slivovica – Odroda Čačanská Raná 42,3% 0,5l (čistá fľaša), Jelšovská Slivka 2019 52% 0,35L (kartón), Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)