Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša)

50,15 

Katalógové číslo: 5060617790034 Kategória:

Popis

Inšpirovaný Hemingwayom a jeho túžbou po dobrodružstve. Papa’s Pilar je ultra prémiový rum, „odvážny“ a komplexný podobne ako muž, ktorý ho inšpiroval – Ernest Hemingway. Tento ocenený rum vyrobený z ručne vyberaných solera rumov má bohatú vôňu a chuť karamelizovaných pomarančov, javoru, vanilky a pražených mandlí a dlhý zamatový záver. Táto limitovaná edícia zrela navyše v sudoch po bourbone.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša) je 50.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060617790034.

Produkt Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Appleton Estate Reserve Blend 40% 0,7L (holá fľaša), Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša), Malecon Esplendida 1976 MAXI, GIFT, Saint James 15 Y.O. Magnum Series #1, GIFT