Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša)

39,90 

Katalógové číslo: 5413216100306 Kategória:

Popis

Panda je prémiový gin, ktorý sa destiluje a plní do fliaš v Belgicku, 100% organický a prvý na svete, ktorý je založený na liči.
 
Tento gin tvorí niekoľko prísad, ako napríklad čerešňa, pomarančová kôra, bazalka, rozmarín, čínsky badian, bobule borievky, litchi a čistá voda z Hautes Fagnes.
 
Dokonalá a slaná harmónia týchto prísad dáva nášmu ginu jemný, ale silný duch, zmiešaný s triezvym a prepracovaným dizajnom.

Objavte Pandu s ľadom a tonikom alebo dokonca v kokteile.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša) je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5413216100306.

Produkt Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Akori Gin Premium 42% 0,7l (holá fľaša), Gin Gin Slovakia 43,2% 0,7l (holá fľaša), Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša), Toison Ruby Red 38% 0.05L (čistá fľaša)