Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša)

21,05 

Katalógové číslo: 8588007005348 Kategória:

Popis


Lavorovica Delikatesa Janovej starej mamy je najlepšia domáca pálenka, vypáli aj červa, aj všetko čo nás bolí, dobre po nej trávi, lieči aj vredy v žalúdku – preto je nám po nej tak dobre. Najlepšie je vypiť aspoň dva-tri dobré štamperlíky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša) je 21.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005348.

Produkt Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Višňovica – Odroda Cigánska 42,3% 0,5L (čistá fľaša), R. Jelínek Hruškovica Williams Budík, Shake The Pear Záhradná Zmes, Pisco Capel Moai Statue 40% 0,7L (kartón)