Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)

32,90 

Katalógové číslo: 5997241101304 Kategória:

Popis

Šťavnaté marhule, ktoré sú obletované čierno-žltými osami pripomínajú horúčavu veľkej maďarskej nížiny, v diaľke chvejúci sa prízrak a turecké rozprávky od Jókaiho. Z týchto marhúľ pripravený šľachetný nápoj spôsobuje sled farebných obrázkov vytvorený zo spomienok…

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) je 32.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5997241101304.

Produkt Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelšovská Marhuľa 2018 52% 0,35L (kartón), Mini BVD Jablkovica 45% 0,05l (holá fľaša), Mini BVD Čerešňovica 45% 0,05l (holá fľaša), Hruškovica 52% 0,7l (holá fľaša)