Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

21,45 

Katalógové číslo: 8588007005089 Kategória:

Popis

Na počesť a znak súdržnosti v akom sme sa niekoľko rokov niesli spolu s našimi bratmi Čechmi bola vydaná CSSR Vodka 40% 0,7l od značky Pacho Matrtaj. Táto prémiová, 7-krát destilovaná vodka je vyrábaná z tvrdej pšenice. Hladkosť a nezameniteľný charakter je dosiahnutý štvormetrovou filtráciou cez 7 prírodných materiálov, od dreveného uhlia až po diamantový prach. Za jej vynikajúcou chuťou nezaostáva ani dizajn fľaše. Fľaša je potlačená kovovou fóliou, uzáver je sklenený a takisto pokovovaný.CSSR Vodka je HRDÁ VODKA a predstavuje HRDÝ NÁROD.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) je 21.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005089.

Produkt Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Crystal Head Pride 40% 0,7L (čistá fľaša), Mini Russian Standard 40% 0,05l (holá fľaša), Mont Blanc 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi), Grey Goose 40% 4,5l (kartón)