Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

19,95 

Katalógové číslo: 8588007005164 Kategória:

Popis

ČIČMANSKÝ ČAJ ❤
„V Čičmanskej chalúpke varíme mocný čaj,

s láskou si ho dochutnaj.

Ten náš čaj veru mocný je,

ej bisťu – tomu ver, hnusoby šetky zabije.
Tu pohladí na duši, tu na tele,

pesnička sa z hrdla vyleje…

Len na tie grády pozor daj,

krajšej chalupy inde nehľadaj.“
Táto fajná dobrota je vyrobená z 18 bylín a koreňov, ktoré boli vylúhované v tom najjemnejšom obilnom destiláte.

Niečo z toho sme opäť predestilovali, potom zasa zmiešali a nejaký čas všetko nechali odležať na sušených slivkách, potom ešte aj osladili a na záver sme do nej primiešali veľký kopec čičmanskej lásky.
Áno, narobili sme sa veľmoveľmo, ale stálo to za to – veď tento náš ČIČMANSKÝ ČAJ PACHO MATRTAJ aj chutí veľmoveľmo

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) je 19.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005164.

Produkt Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Ricard Pastis 45% 0,7l (holá fľaša), Legenda Fernet 38% 0.7L (darčekové balenie s pohárom), Captain Morgan Private Stock 40% 1,0L (holá fľaša), Captain Morgan Gingerbread Spiced 30% 0,5L (holá fľaša)