Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón)

30,40 

Katalógové číslo: 8588007005041 Kategória:

Popis

Vysoko kvalitný a originálny slovenský destilát, ktorý vzniká spojením borievky a frndžalice. Pri otvorení Vás znamenitá aróma prenesie priamo do lesa. Vyrába sa v limitovanej edícii takže si ju určite nenechajte ujsť. Na zdravie!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón)

Cena za Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón) je 30.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005041.

Produkt Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: BVD Oskorušovica 45% 0,35l (holá fľaša), Pére Magloire VSOP 40% 0,7l (holá fľaša), Jelínek Gold Slivovitz 10YO 50% 0,7L (kartón), Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša)