Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša)

22,80 

Katalógové číslo: 89000731 Kategória:
Výrobca: Old Monk

Popis

Old Monk Rum je klasický 7- ročný zmesový zamatovo hladký tmavý rum s náznakom vanilky a 42,8-percentným obsahom alkoholu. Jeho chuť je jemná, vôňa karamelová a konzistencia je jemná, podobná čokoláde. Rum Old Monk je absolútny bioprodukt. Nepridávajú sa k nemu žiadne chemické zložky a je to nápoj bohov a vladárov Indie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša)

Cena za Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša) je 22.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 89000731.

Produkt Old Monk 7YO 42.8% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Diplomatico Reserva Exclusiva 40% 0,7l (darčekové balenie plechový kufrík), Botran Reserva Sistema Solera 15 40% 1,0L (holá fľaša), Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre, S.B.S Fiji 2004, GIFT