New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba)

45,20 

Katalógové číslo: 6091023027215 Kategória:
Výrobca: Grays Inc. Ltd.

Popis

Tento tradičný starý rum najprv zrel v dubových sudoch typu ,,Limousin“ po dobu 7 rokov a potom sa ešte 1 rok zušľachťoval v sudoch po rašelinovej ,,single malt whisky“ z liehovaru Distillerie de Rozelieures vo Francúzsku.

100% prírodný ,,Single Estate“ rum je plnený do fliaš vo svojej prirodzenej podobe – nefarbený, bez pridania cukru a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachoval svoj bohatý aromatický profil.

Farba má intenzívny medený odtieň. Vo vôni a chuti sa najprv objavujú tóny intenzívnej rašeliny, ktoré sa vyvíjajú do broskyňových aróm s náznakom údeného dreva.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba)

Cena za New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba) je 45.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091023027215.

Produkt New Grove Peated Whisky Cask Finish Vintage 2013 46% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 5 Y.O., Rammstein Rum MAXI, GIFT, Compañero Panama Extra Añejo, GIFT, Ron Cristóbal Santa Maria Pinot Noir Finish, GIFT