NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša)

28,45 

Katalógové číslo: 8586017090620 Kategória:

Popis


 
Miešaj drinky ako profesionálny barman!
NEBO Cocktail Premix je hotový základ na domácu prípravu chutného sviežeho drinku. Vyšperkovaný špičkovými slovenskými barmanmi na báze slovenského ginu.
 
Kolekcia NEBO Cocktail Premixy (20% alk.) prichádza v troch rôznych chuťových prevedeniach a to:
Pink Flower – Baza & Liči
Tropic Thunder – Ananás & Maracuja
Citrus Gang – Grep & Pomaranč & Mandarinka

Ako zapôsobiť na priateľov ak chceš ísť na istotu:
Zmiešaj 50 ml NEBO premixu s tvojim obľúbeným tonicom, sódou alebo proseccom, prihoď kocku ľadu & vychutnávaj.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša)

Cena za NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša) je 28.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586017090620.

Produkt NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mini Jägermeister 35% 0,04l (holá fľaša), Ferrum Vanilla Elixír, Mini Tatratea Zbojnícky čaj 72% 0,04l (holá fľaša), Bols Apricot 24% 0,7l (holá fľaša)