Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša)

14,15 

Katalógové číslo: 9013100040280 Kategória:

Popis

Tmavý lahodný čokoládový likér bez smotany (vegánsky, bezlaktózový a bezlepkový) – ručne vyrobený len z prírodných ingrediencií, vegánsky bez lepku a laktózy.
 
Má sýtu tmavohnedú farbu so zlatými odleskami. V chuti sa prelínajú dymové bylinkové tóny kakaových bôbov s vanilkou a karamelovým nádychom. Zažite pocit pravej tmavej čokolády – jemne rozplývajúci sa pôžitok.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) je 14.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9013100040280.

Produkt Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Bols Apricot 24% 0,7l (holá fľaša), Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša), Mr Black Cold Brew Coffee Liqueur