Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša)

19,00 

Katalógové číslo: 8716000968753 Kategória:

Popis

Bitter – v taliančine ,,amaro“, ktorého unikátna receptúra zahŕňa jedinečné citrusové extrakty a infúzie zo Stredomoria – z pomarančov, bergamotu, horkých pomarančov, chinotto, tangeriniek a grepov. Vďaka tomuto veľkolepému ovocnému mixu vyniká Galliano L’Aperitivo vo sviežosti.

Recept obsahuje jemný ,,doplnok“ zo srdca Galliano L’Autentico – stredomorský aníz, borievku, kardamóm, santalové drevo, šalviu, levanduľu, mätu, škoricu a vanilku. Tento kúsok klasiky dodáva bitteru bohatú, podmanivú a bylinkovú arómu. Jednotlivé ingrediencie sa macerujú a odpočívajú najmenej dva týždne – L’Aperitivo tak získava dokonalé chuťové spojenie ovocia, rastlín a bylín.

Začiatok je, vo vôni aj chuti, plný stredomorských citrusových tónov. Tie sa príjemne prelínajú s jemnými náznakmi byliniek. Toto spojenie napokon vyústi do dlhého, ľahkého horkosladkého záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša) je 19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000968753.

Produkt Galliano L’Aperitvo 24% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Ferrum Cherry Elixír, Creme De Cassissee 16% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Mini 4-set 1. Séria 37% 0,16L, Mini Jack Daniel´s Honey v plaste 35% 0,05L (holá fľaša)