Mont Blanc 40% 0,7L (tuba)

27,60 

Katalógové číslo: 8436562150082 Kategória:
Výrobca: SARL E.L.S

Popis


Stelesňuje pokoj, krásu, krištáľovú čistotu a rovnováhu – najvyšší vrch Álp a západnej Európy (4810 m. n. m.), ktorým je inšpirovaný dizajn fľaše.

Výroba vodky Mont Blanc začína 100% vysokokvalitnou francúzskou pšenicou. Používa sa najlepšia odroda pestovaná na severe Francúzska, v Pikardii. Aj francúzskemu chlebu dodáva bohatosť a chuť a je považovaná za najlepšiu v Európe. Krištáľovo čistá pramenitá voda z Angeac-Champagne zavlažuje pôdu francúzskeho regiónu z hlavného pohoria a dodáva vodke diamantovú priezračnosť. Tak vodka získava hladkú, príjemne zaoblenú, jemnú, až mierne zamatovú chuť. Je taká čistá, že vyžaduje len veľmi málo dodatočnej filtrácie. Niet divu, že toto je najlepšie miesto na výrobu majstrovského diela.

Ultraprémiová francúzska vodka Mont Blanc je dôkazom vynikajúcich schopností a znalostí odborníkov zo západného regiónu Francúzska známeho aj ako ,,Spirit Valley“. Čistý obilný lieh prechádza 5-stupňovým procesom destilácie pod dohľadom skúsených remeselníkov. Vďaka znalostiam tajomstva destilačného umenia vyrábajú produkt najvyššej kvality a dosahujú optimálnu chuť. Vysoký stupeň čistenia znamená, že vodka má jedinečne jemnú a harmonickú chuť a neutrálnu vôňu – hladkú ako sneh v Alpách.
Za každý krok pri výrobe zodpovedá hlavný ,,master blender“ Alan Vincent. Zabezpečuje kvalitu vodky v súlade s múdrosťou starých vinárov a so všetkými tradíciami dodržiavanými v tomto regióne. Alan je aj držiteľom čestného titulu ,,pivničný majster‘‘ vo francúzskom vinárskom priemysle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mont Blanc 40% 0,7L (tuba)

Cena za Mont Blanc 40% 0,7L (tuba) je 27.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mont Blanc 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mont Blanc 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8436562150082.

Produkt Mont Blanc 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Absolut Kurant 40% 0,7l (holá fľaša), Danzka 40% 1l (holá fľaša), Nicolaus Vodka Extra Jemná 38% 1l (holá fľaša), Finlandia Coconut 37.5% 0.7L (holá fľaša)