Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša)

23,45 

Katalógové číslo: 5000299296028 Kategórií:

Popis

Gin krištáľovo čistej farby. Vo vôni sa prelínajú ,,klasické“ ginové arómy borievky, koriandra a anízu. Vo ,,veľmi“ suchej chuti cítiť komplexné tóny borievky, sladkého drievka a jemný náznak citrusov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša) je 23.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299296028.

Produkt Malfy Originale 41% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Parson Gin Classy, Beefeater Pink 37.5% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Panda Bio Gin 40% 0,5L (holá fľaša), Tanqueray Rangpur