Monin Coco – Kokos

9,20 

Katalógové číslo: 3052910052768 Kategórie:
Výrobca: Monin

Popis

Monin Coco – Kokos

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Coco – Kokos

Cena za Monin Coco – Kokos je 9.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Coco – Kokos dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Coco – Kokos – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910052768.

Produkt Monin Coco – Kokos nájdete v kategórii

Sirupy - Sirupy sú sladké a aromatické nápoje, ktoré sú ideálnou prísadou do mnohých koktailov. Avšak, ak ich správne použijete, môžu byť aj samostatným zdrojom radosti. S ich rôznorodými chuťami - od ovocných až po bylinné - sú sirupy dokonalým spôsobom, ako oživiť akúkoľvek drinkovú ponuku. A aj keď sú bez alkoholu,… Podobné produkty: Monin Chataigne – Gaštan, 0.7 L, Monin Pumpkin Spice – Tekvica, 0.7 L, Monin Paragon White Penja Pepper, Monin Yellow Bannana – Banán, 0,7 L