Monin Lemongrass – Citrónová tráva

9,90 

Katalógové číslo: 3052911188510 Kategória:
Výrobca: Monin

Popis

Monin Lemongrass – Citrónová tráva

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Lemongrass – Citrónová tráva

Cena za Monin Lemongrass – Citrónová tráva je 9.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Lemongrass – Citrónová tráva dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Lemongrass – Citrónová tráva – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052911188510.

Produkt Monin Lemongrass – Citrónová tráva nájdete v kategórii

Sirupy - Sirupy sú sladké a aromatické nápoje, ktoré sú ideálnou prísadou do mnohých koktailov. Avšak, ak ich správne použijete, môžu byť aj samostatným zdrojom radosti. S ich rôznorodými chuťami - od ovocných až po bylinné - sú sirupy dokonalým spôsobom, ako oživiť akúkoľvek drinkovú ponuku. A aj keď sú bez alkoholu,… Podobné produkty: Monin Green Apple – Zelené jablko, 0.7 L, Monin Lemon Tea – Citrónový čaj, 0.7 L, Monin Cold Brew, Monin Gingerbread – Perník, 0,7 L