Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša)

6,60 

Katalógové číslo: 8588007142135 Kategória:
Výrobca: Miluron

Popis

Je jedinečné ovocné víno vyrobené z čerstvých a lahodných sliviek, pochádzajúcich zo sadov Miluron. Jemná technológia spracovania čerstvých a zároveň zrelých sliviek, ako aj spôsob ich výroby zabezpečujú garanciu nezameniteľnej chuti a arómy tohto ovocia. Víno je tmavooranžovej, takmer koralovej farby. Extraktívna vôňa po prekvasených slivkách krásne zintenzívňuje sviežosť tohto lahodného nápoja. Chuť je príjemne osviežujúca a spolu so zvyškovým cukrom dodáva vínu krásnu harmóniu a výnimočnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša) je 6.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007142135.

Produkt Miluron Slivkové víno 11% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Tajna Tramín červený 2021 CHOP, Don Zoilo Pedro Ximénez 15 Y.O. Sherry, Freixenet Prosecco DOC, Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Brut Millesimato 11% 6,0L (holá fľaša)