Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša)

17,95 

Katalógové číslo: 810035510333 Kategórie:

Popis

Ohromujúca prírodná fialovo modrá tequila so sviežou citrusovou vôňou. Tóny klementínky a opuncie vytvárajú jedinečnú kombináciu toho najchutnejšieho tropického a subtropického ovocia. Záver je jahodový, s náznakom vodného a medového (žltého) melónu, figy a banánu. Dokonale sa spája s ostrým agávovým podtónom. Dlhá, bohatá a osviežujúca chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša) je 17.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 810035510333.

Produkt Butterfly Cannon Blue Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,5l (darčekové balenie glóbus), Borovička Koniferum Limetka 37,5% 0,7l (holá fľaša), Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša), Teremana Blanco 40% 0,75L (čistá fľaša)