MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT

66,90 

Katalógové číslo: 5060568323466 Kategória:
Výrobca: MACNAIR

Popis

MacNair's Exporation Panama 15 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT

Cena za MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT je 66.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060568323466.

Produkt MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Colours of Rum Edition No. 4, Guyana Uitvlugt 1990, GIFT, Pusser’s Rum 15 Y.O., Deadhead 6 Y.O., MINI, Captain Morgan White 37,5% 0,7L (holá fľaša)