Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša)

12,95 

Katalógové číslo: 8000353001954 Kategórie:
Výrobca: LUXARDO S.p.A.

Popis

Niečo ako obmena tradičnej sambucy Luxardo Sambuca dei Cesari. Jej výrobná receptúra zabezpečuje jednotlivé úrovne lúhovania, čím je dodržaná harmonizácia všetkých zložiek. V tomto ,,sambuca likéri“ dominuje chuť badiánu v kombinácii s nezvyčajnou sviežosťou zo sladkého drievka, ktorý dodáva zamatový pocit na podnebí. A práve sladké drievko vytvára aj čiernu farbu tohto likéru – preto ,,Passione Nera“. Nie je to však typický likér zo sladkého drievka, no nie je to ani typická sambuca. Cítiť v ňom aj ľahké korenisté tóny kardamómu a koriandra. A v dochuti opäť prevládajú klasické arómy sladkého drievka.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša) je 12.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000353001954.

Produkt Luxardo Sambuca Passione Nera 38% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Koskenkorva Lemon, Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom), Limoncello di Capri 30% 0,7L (čistá fľaša), Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)