Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša)

13,30 

Katalógové číslo: 8000353200029 Kategória:
Výrobca: LUXARDO S.p.A.

Popis

Druhá Luxardo špecialita (po Maraschino Originale) vyrábaná od roku 1821. Začiatkom každého leta sa zbierajú čerešne maraska – ,,Luxardo marasca“. Časť šťavy sa oddelí a nechá sa dozrieť kým nastane prirodzená fermentácia. Po dosiahnutí určitého objemu alkoholu sa do šťavy pridá neutrálny alkohol – zabráni sa tak ďalšiemu kvaseniu. Potom sa nechá zrieť v dubových kadiach.

Sangue Morlacco je likér sýtej bordovej farby. Jeho vôňa je prenikavá – cítiť v ňom čerstvo vylisovanú čerešňovú šťavu, marcipán a nádych bieleho korenia. Chuť má intenzívnu a hustú (až sirupovú) – plnú sladkosti, ktorú však vyrovnáva ovocná kyslosť – dominuje v nej koncentrovaná čerešňová šťava, čerešňový džem a tóny čierneho korenia.

Pôvodný názov bol Luxardo Cherry Liqueur. V čase vojenskej expedície Fiume v roku 1919 ho známy taliansky básnik Gabriele D`Annunzio premenoval. Dal mu kuriózny názov ,,Sangue Morlacco“ (Morlachova krv – krv čierneho Valacha z Dalmácie). Na prednej etikete sa dodnes nachádza venovanie s jeho podpisom, ktoré napísal rodine Luxardo.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša) je 13.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000353200029.

Produkt Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša), 958 Santero Spritz, Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša), Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša)