Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša)

38,55 

Katalógové číslo: 7350064820384 Kategória:
Výrobca: Brands for Fans

Popis

Pre fanúšikov hudby a kultúry zostáva KISS aj po rokoch jednou z najvplyvnejších skupín v histórii rocku.
Blend rumov z oblasti Karibiku, s vekom do 15 rokov.

Kiss Black Diamond
Tento Premium Dark Rum žije so slávnou kariérou skupiny vďaka svojmu dominantnému chuťovému profilu. Prvé tóny majú jemnú arómu výrazného dubového charakteru. Nasledujú výrazné tóny sušeného ovocia, masla, vanilky a orechov. Chuť je vrstvená so zdržanlivou sladkosťou a pôvodne výrazným dubom, po ktorom nasledujú dobre definované tóny sušenej marhule a datlí, araky, vanilkového fondánu, škorice a čokolády.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša) je 38.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350064820384.

Produkt Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Opthimus Oporto Solera 25 43% 0,7L (kartón), Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša), Espero Balboa, GIFT, Mount Gay Black Barrel Double Cask Blend 43% 0,7L (kartón)