Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón)

56,05 

Katalógové číslo: 4710085233786 Kategória:

Popis

Druhá whisky zo série Kavalan Concertmaster zreje vo vlastnej špeciálnej rezerve požitých sudov a potom končí v najlepších ručne vyberaných španielskych sudoch Sherry. Úžasne elegantný, jemný a ovocný s jemnými arómami a zložitosťou vrstiev. Predvádza umenie miešania Kavalanu a hĺbku chutí, ktorá je možná v tomto jedinečnom subtropickom podnebí.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón)

Cena za Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) je 56.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085233786.

Produkt Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Tokinoka Black, GIFT