Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša)

21,30 

Katalógové číslo: 8586015324031 Kategória:

Popis

Karpatské brandy špeciál, známe aj ako KBŠ, je vyrobené klasickou metódou zrenia starostlivo vybraných vínnych destilátov v 300 l dubových sudoch.

KBŠ V.S. nechávajú v dubových sudoch aspoň tri roky, čím umožnia vínnemu destilátu jemné prepojenie s drevom a umocnia vôňu vanilky a hrozienok. Nápoj si zároveň zachováva svoju charakteristickú decentnú sviežosť a vyváženú chuť pravého slovenského brandy.

China Wine and Spirits Awards je jednou z najrenomovanejších a najexkluzívnejších súťaží vín a destilátov na svete. Porotcovia sa radia medzi top profesionálov vo svojej oblasti. Táto 100 členná porota hodnotí vína a destiláty takzvaným „blind testingom“ ( t.j. degustovaním anonymných vzoriek bez označenia), ktorý zaručuje objektivitu.

V roku 2021 získalo Karpatské brandy Špeciál V.S. zlatú medailu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša) je 21.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586015324031.

Produkt Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Invincible Yellow Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Martell VS 40% 0,7L (kartón), Bowen Cognac XO 40% 0,7l (kartón), Rémy Martin 1738 Accord Royal 40% 0,7l (tuba)