Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón)

51,05 

Katalógové číslo: 3272513020708 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Zrenie koňaku v sudoch, ktoré boli predtým používané na iné eaux-de vie, zvýrazňuje ovocné chute – dodáva mu bohaté tóny sušeného ovocia. Má lesklú jantárovú farbu. Vo vôni kombinuje intenzívne arómy skryštalizovaného ovocia, marmelády a suchých fíg s tónmi korenia, škorice a vanilky. Legendárna ovocnosť a sviežosť v chuti je dokonale vyvážená dubom a vytvára tak dlhý záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón)

Cena za Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón) je 51.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272513020708.

Produkt Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Ararat 10YO 40% 0,7l (kartón), Camus Cuvee 4.160 41.6% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Martell VS 40% 0,7L (kartón)