Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)

122,90 

Katalógové číslo: 3028130076563 Kategória:
Výrobca: Camus

Popis

Je dokonalým vyjadrením nekompromisnej snahy House of Camus o najintenzívnejšie aromatické koňaky. Vyvrcholením pokročilých techník destilácie, konečnej úpravy a miešania vyvinutých počas piatich generácií rodiny. Ide o koňak, ktorého chuť sa skutočne vyvíja, vypraví vás na cestu emócií a vnemov.
 
Vo vôni sa rozvíjajú pikantné arómy horkej marhule a pomarančov so závanom exotického ovocia a štipkou kakaa. V hodvábnej chuti s medovou textúrou sa najprv prelínajú intenzívne kvetinové arómy. Nasledujú charakteristické korenisté a dymové tóny, ktoré pochádzajú z opečených sudov v ktorých zrie. Nakoniec dlhý a intenzívny záver oplýva tónmi vanilky a škorice.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)

Cena za Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) je 122.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130076563.

Produkt Camus XO Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón), Karpatské KB 40% 0,7l (holá fľaša), Cognac Park XO 40% 0,7L (kartón), Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón)