Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT

55,90 

Katalógové číslo: 3460410531087 Kategória:
Výrobca: KANICHÉ

Popis

Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT

Cena za Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT je 55.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3460410531087.

Produkt Kaniché Rum Perfección Double Wood, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rhum Extra Vieux HSE Whisky Rozelieures Cask Finish, GIFT, Kirk And Sweeney 25 Y.O. XO, GIFT, Diplomatico Reserva Exclusiva Kniha 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba)