Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi)

107,10 

Katalógové číslo: 4607032196167 Kategórie: ,

Popis

Kalashnikov AK47 Vodka  je limitovaná edícia naozaj luxusnej vodky. Pri jej výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie suroviny, zariadenia a technológie. Originálne darčekové balenie obsahuje fľašu vodky Kalashnikov v tvare legendárneho samopalu + 3 poháriky. Ideálny darček pre zberateľov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi)

Cena za Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi) je 107.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4607032196167.

Produkt Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Legend of Kremlin Gold 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Imperial Collection Faberge Pearl & Emerald 40% 0,7L (darčkové balenie kazeta), Zlatogor Samopal 40% 0,5L (darčekové balenie samopal)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Absolut Colors Rainbow Limited Ed. 40% 0,7l (holá fľaša), Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša), Mont Blanc 40% 1.0L (tuba)