Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša)

36,30 

Katalógové číslo: 5060045587046 Kategória:
Výrobca: Jim Beam

Popis

Každá fľaša Jim Beam Single Barrel je jedinečná a svojím spôsobom dokonalá – tak vo výraznej chuti ako aj osobitosti samotného bourbonu, ako aj v múdrosti nášho master blendera, ktorého meno nájdete na zadnej etikete. Je to mimoriadny bourbonový zážitok. Svojím spôsobom sú sudy s bourbonom ako snehové vločky. Nikdy nie sú dva rovnaké. Umiestnenie v našom regáli, intenzita ročných období, doba starnutia – všetky tieto faktory ovplyvňujú jedinečné chute suda. A tieto faktory sa raz za čas spoja, aby vytvorili dokonalú bourbonovú whisky v jednom jedinom sude. Iba tieto sú našimi odbornými liehovarníkmi ručne vyberané tak, aby sa z nich stal Jim Beam Single Barrel. Potom je každá fľaša jednotlivo označená a ručne očíslovaná ako skutočný dôkaz jedinečnej chuti a profilu každej šarže.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša) je 36.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045587046.

Produkt Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teeling Whiskey Single Grain 46% 0,7L (tuba), Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón), Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón), John Barr Finest