Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša)

18,10 

Katalógové číslo: 8595198804780 Kategória:

Popis

Trnkovica sa vyrába z plodov divo rastúcich kríkov trnky. Pri výrobe sa používajú iba plody, ktoré boli ponechané na kríkoch počas prvých mrazov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša) je 18.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198804780.

Produkt Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Hruškovica 52% 0,5L (čistá fľaša), Marsen Hruškovica Traditional, Bošácka Slivovica Hranatá 52% 0,7l (holá fľaša), Cles des Ducs Trilogie v dreve 42,4% 0,7L (darčekové balenie kazeta)