F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 3351491501451 Kategória:

Popis

n V roku 1958 Fridolin Meyer založil spoločnosť F. Meyer v údolí Ville v malej osade Hohwarth, kde v tom čase žilo iba 1000 obyvateľov. Od roku1976 sa k spoločnosti pripojil Fridolinov syn Jean-Claude Meyer a dnes riadi operácie liehovaru tretia generácia Arnaud a Lionel Meyer. 
n
n Tento pravý ovocný destilát využíva miestne ovocie, ako aj zo susedných krajín. Región Alsaska je známy svojimi ovocnými sadmi, najmä čerešňami a slivkami. Fermentácia sa uskutočňuje počas šiestich týždňov v nerezových nádržiach s regulovanou teplotou od 200 do 400 hektolitrov. Fermentované ovocie je dvojnásobne destilované. Zrenie sa uskutočňuje v oceľových nádržiach počas dvoch až piatich rokov, po ktorých nasleduje filtrovanie a plnenie na mieste.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša)

Cena za F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3351491501451.

Produkt F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Pivovica Traditional, BVD Jablkovica 45% 0,5l (holá fľaša), Szicsek Hruškovica Korte Palinka 44% 0.7l (holá fľaša), Calvados Christian Drouin Selection, GIFT