Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša)

29,40 

Katalógové číslo: 5011007020569 Kategórie:

Popis

Kombinácia kávových zŕn Arabica z Brazílie a Kolumbie s trikrát destilovanou Jameson Irish Whiskey. Možno poznáte írsku kávu, ale toto je iné.

Jameson Cold Brew sa najlepšie podáva vychladený na ľade s kolou a pomarančovým rezom.  Vychutnajte si dokonale vyváženú kombináciu najjemnejšej whisky s bohatosťou kávy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša) je 29.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007020569.

Produkt Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Barsol Moscatel Pisco, Mini Becherovka 38% 0,05l (holá fľaša), Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi), Jelínek Elixír z bazového kvetu 14,7% 0,7l (holá fľaša)